Правоохоронці викрили посадовців Львівської митниці на організації корупційної схеми ввезення автомобілів в Україну. Незаконну діяльність організували посадовці митного поста "Городок" спільно з представниками митно-брокерських структур.
Про це повідомляє прес-центр Служби безпеки України.
Коментарів немає