До «червоної» карантинної зони потрапили дев’ять обласних центрів

До «червоної» карантинної зони потрапили дев’ять обласних центрів

До червоного рівня епідемічної небезпеки за результатами засідання Держкомісії ТЕБ та НС потрапило 9 обласних центрів.

Як передає Укрінформ, про це на брифінгу за результатами засідання Державної комісії ТЕБ та НС повідомив заступник міністра охорони здоров'я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

Коментарів немає