Оплатила проїзд монетами: водій маршрутки викинув з салону дівчину

Оплатила проїзд монетами: водій маршрутки викинув з салону дівчину

У Києві на Позняках в маршрутці № 511 стався інцидент. Водій маршрутки виштовхав із салону дівчину, через те що вона оплатила проїзд залізними гривнями. Про це повідомляє Telegram-канал "KIEVMAP".

"Водій не став приймати такі гроші й попросив замінити на паперові. Коли та відмовилася, викинув дівчину з автобуса", – йдеться в повідомленні.

Коментарів немає