Міський голова Києва Віталій Кличко, який планує знову балотуватися у мери, представив програму своєї команди щодо того, як розвивати Київ, аби українська столиця вже через 5 років увійшла до сотні найкращих міст світу.
Джерело: Кличко під час онлайн-конференції "Яким ми бачимо Київ", офіційний портал Києва
Деталі: За словами чинного мера, Київ має стати зеленим містом – як, наприклад, Відень; культурним і туристичним містом – як Рим; зручним для мешканців – як Копенгаген; романтичним – як Париж; бізнес у столиці має бути розвинутим, як в Лондоні.
Коментарів немає