Київське "Динамо" стало переможцем Суперкубка України у сезоні 2019/2020. Кияни з рахунком 3:1 здолали донецький "Шахтар".
Поєдинок пройшов у вівторок 25 серпня на НСК "Олімпійський" у Києві.
Київське "Динамо" стало переможцем Суперкубка України у сезоні 2019/2020. Кияни з рахунком 3:1 здолали донецький "Шахтар".
Поєдинок пройшов у вівторок 25 серпня на НСК "Олімпійський" у Києві.
Коментарів немає