Луческу з "Динамо" виграв матч за Суперкубок у "Шахтаря"

Луческу з

Київське "Динамо" стало переможцем Суперкубка України у сезоні 2019/2020. Кияни з рахунком 3:1 здолали донецький "Шахтар".

Поєдинок пройшов у вівторок 25 серпня на НСК "Олімпійський" у Києві.

Коментарів немає