Прокурор Хмельницької області Олег Синишин близько тижня тому з діагнозом COVID-19 потрапив до Хмельницької міської інфекційної лікарні, а 5 вересня він помер.
Джерело: співрозмовники Української правди у прокуратурі області
Деталі: Хмельницькі ЗМІ писали, що при госпіталізації стан Синишина медики оцінювали як середньої важкості. У чиновника була підвищена температура та пневмонія. Його підключили до апарату штучної вентиляції легень.
Коментарів немає