Іноземці, які мають намір перетнути адмінмежу з окупованим Кримом чи на територію окремих районів Донецької і Луганської областей повинні мати страховий поліс, а всі, хто прибуває з окупованих територій, повинні піти на самоізоляцію.
Джерело: пресслужба МінТОТ
Дослівно: "Іноземці та особи без громадянства, які мають на меті потрапити на підконтрольну уряду територію України через КПВВ на ТОТ Донецької та Луганської областей, АР Крим та м.Севастополя або потрапити до ТОТ України, повинні мати страховий поліс, який покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, та діє на строк перебування на території України (в тому числі, на тимчасово окупованих територіях).
Коментарів немає