П'яна водійка вбила 19-річну подругу

Фото: t.me/VGlagola

Уночі, 19 вересня, в Ужгороді на Закарпатті 3 подруги на Skoda Fabia влетіли в дерево на вул. Собранецькій. Водійка була п'яна, за даними експертизи.

У результаті загинула 19-річна пасажирка авто. Про це в Telegram повідомив журналіст Віталій Глагола.

Коментарів немає