Фото: t.me/VGlagola
Уночі, 19 вересня, в Ужгороді на Закарпатті 3 подруги на Skoda Fabia влетіли в дерево на вул. Собранецькій. Водійка була п'яна, за даними експертизи.
У результаті загинула 19-річна пасажирка авто. Про це в Telegram повідомив журналіст Віталій Глагола.
Коментарів немає