Українські військові не постраждали
З початку неділі, 23 серпня, російсько-окупаційні сили здійснили одну провокацію в зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі. Окупанти порушили тишу поблизу Авдіївки.
Українські військові не постраждали
З початку неділі, 23 серпня, російсько-окупаційні сили здійснили одну провокацію в зоні проведення операції Об'єднаних сил на Донбасі. Окупанти порушили тишу поблизу Авдіївки.
Коментарів немає