У Черкаській області згоріло 10 автобусів в автопарку
В Золотоноші Черкаської області за лічені хвилини вигорів автопарк, в якому було припарковано понад 10 автобусів. Вони повинні були сьогодні, на День Незалежності, розвозити пасажирів по району та по місту.
Коментарів немає