Днями у Рівному у "швидкій" померла 71-річна жінка з підозрою на коронавірус. Медики залишили труп жінки у під'їзді. Інцидент набув розголосу.
В управлінні охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації кажуть, що розглянули це питання. І вже визначили алгоритм дій у подібних ситуаціях в майбутньому, розповів начальник управління Олег Вівсянник.
Коментарів немає