На Вінниччині дерево впало на автівку, водій загинув

На Вінниччині дерево впало на автівку, водій загинув

Поблизу с. Бродецьке Козятинського району Вінницької області дерево впало на легковий автомобіль, внаслідок чого водій загинув.

Про це у Фейсбуці повідомляє поліція області, передає кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає