Минулої доби до лікарень Києва потрапила рекордна кількість хворих на коронавірус

Минулої доби до лікарень Києва потрапила рекордна кількість хворих на коронавірус

За добу у столиці від коронавірусу померли четверо людей

Минулої доби до лікарень Києва потрапили 63 пацієнти із захворюванням на коронавірус. Від початку епідемії це вперше така велика кількість госпіталізованих хворих. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

Коментарів немає