Ішингер оголосив про кінець стратегічного партнерства Німеччини з РФ

Ішингер оголосив про кінець стратегічного партнерства Німеччини з РФ

Голова впливової Мюнхенської безпекової конференції Вольфганг Ішингер заявив про кінець ідеї стратегічного партнерства Німеччини з Росією після отруєння російського опозиціонера Алексєя Навального.

Як повідомляє "Європейська правда", таку думку Ішингер висловив у інтерв’ю німецькому виданню Der Spiegel.

Коментарів немає