Під Харковом 500 осіб вийшли на мітинг проти ромів: нові подробиці

Під Харковом 500 осіб вийшли на мітинг проти ромів: нові подробиці

Через зіткнення поліція порушила кримінальне виробництво

Під Харковом близько 500 осіб вийшли на мітинг проти ромів. У селищі Андріївка в Балаклійському районі Харківщини люди вийшли на мирну акцію з метою вираження невдоволення діями циганських сімей, які проживають на території району. Мирна акція швидко переросла в зіткнення і поліції довелося порушити кримінальне виробництво. Про це йдеться у відділі комунікації ГУНП в Харківській області.

Коментарів немає