АТ "Укрзалізниця" із 7 вересня тимчасово скасовує посадку пасажирів у Тернополі, що потрапив у “червону” зону, водночас висадка пасажирів здійснюватиметься.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.
АТ "Укрзалізниця" із 7 вересня тимчасово скасовує посадку пасажирів у Тернополі, що потрапив у “червону” зону, водночас висадка пасажирів здійснюватиметься.
Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.
Коментарів немає