Укрзалізниця скасовує посадку пасажирів у Тернополі з 7 вересня

Укрзалізниця скасовує посадку пасажирів у Тернополі з 7 вересня

АТ "Укрзалізниця" із 7 вересня тимчасово скасовує посадку пасажирів у Тернополі, що потрапив у “червону” зону, водночас висадка пасажирів здійснюватиметься.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Коментарів немає