На Харківщині 26 вересня оголосили Днем жалоби

На Харківщині 26 вересня оголосили Днем жалоби

В Харківській області 26 вересня оголошено День жалоби за загиблими в авіакатастрофі літака Ан-26.

Як передає Укрінформ, відповідне розпорядження, розміщене на сайті Харківської облдержадміністрації, видав голова ХОДА Олексій Кучер.

Коментарів немає