А Одесі завдяки ДТП пішоходи залишилися цілі і неушкоджені
В Одесі сталася дивна ДТП, завдяки якій залишилися живі і не отримали ушкоджень пішоходи, що спокійно переходили дорогу на зелене світло світлофора.
А Одесі завдяки ДТП пішоходи залишилися цілі і неушкоджені
В Одесі сталася дивна ДТП, завдяки якій залишилися живі і не отримали ушкоджень пішоходи, що спокійно переходили дорогу на зелене світло світлофора.
Коментарів немає