Двоє українських військових підірвалися на Донбасі

Двоє українських військових підірвалися на Донбасі

Поранених бійців оперативно доставили до лікарні

У вівторок, 25 серпня, у зоні проведення Операції Об'єднаних сил на невідомому вибуховому пристрої підірвалися двоє українських військових.

Коментарів немає