У школах Одеси класи масово відправляють на карантин

У школах Одеси класи масово відправляють на карантин

За два дні в Одесі відправили на карантин ще дев'ять класів, так як там виявили випадки інфікування COVID-19.

Як повідомляє od.vgorode.ua, посилаючись на директора департаменту освіти Одеської міськради Олену Буйневич, станом на 23 вересня на самоізоляції перебувають 28 шкільних класів і чотири групи в дитячих садках.

Коментарів немає