У крові майора ЗСУ, який у Києві переїхав трьох курсанток, виявили 2,9 проміле алкоголю. Це перевищує норму у майже 1,5 разу.
Нині майор перебуває в СІЗО, йому вручили клопотання про підозру. Про це на брифінгу повідомив заступник військового прокурора Київського гарнізону Іван Шнуренко.
Коментарів немає