На Львівщині колишньому лікарю, через дії якого померла хвора, повідомили про підозру

На Львівщині колишньому лікарю, через дії якого померла хвора, повідомили про підозру

Лікарю хірургічного відділення однієї з лікарень у Яворівському районі, внаслідок неналежного виконання професійних обов’язків якого померла хвора, загрожує покарання – до двох років позбавлення волі.

Про це повідомляє поліція Львівської області.

Коментарів немає