Лікарю хірургічного відділення однієї з лікарень у Яворівському районі, внаслідок неналежного виконання професійних обов’язків якого померла хвора, загрожує покарання – до двох років позбавлення волі.
Про це повідомляє поліція Львівської області.
Лікарю хірургічного відділення однієї з лікарень у Яворівському районі, внаслідок неналежного виконання професійних обов’язків якого померла хвора, загрожує покарання – до двох років позбавлення волі.
Про це повідомляє поліція Львівської області.
Коментарів немає