У Карабасі заявляють, що втрати армії Азербайджану перевищили 3 тисячі людей

У Карабасі заявляють, що втрати армії Азербайджану перевищили 3 тисячі людей

Прес-секретар президента невизнаної Нагірно-Карабахської республіки Ваграм Погосян заявив, що втрати азербайджанської армії в ході боїв уже перевищили 3 тисячі людей. Він посилається на дані розвідки.

Про це Погосян написав у своєму Facebook.

Коментарів немає