На шахті "Червоноградська" загинув гірник

На шахті

У Львівській області на шахті "Червоноградська" загинув 35-річний гірник.

Про це повідомив голова Незалежної профспілки гірників України, народний депутат Михайло Волинець на своїй сторінці у Facebook. Працівник шахти Олександр Лукаш, 1985 року народження, отримав несумісні з життям травми. "Трагедія сталася, коли працівник вугледобувного підприємства перебував на пересипу конвеєрних стрічок. Як повідомляють з місця, врятувати життя члена великої родини Незалежної профспілки гірників України не вдалося", - написав Волинець у соцмережі. Деталі нещасного випадку встановлюються. Читайте також: Аварія на шахті у Китаї забрала життя 7 осібНагадаємо: 30 червня голова Незалежної профспілки гірників України, народний депутат Михайло Волинець повідомляв про початок безстрокового протесту шахтарів.

Коментарів немає