Смартфоном чи карткою: у столичних маршрутках тестують е-систему оплати проїзду

Смартфоном чи карткою: у столичних маршрутках тестують е-систему оплати проїзду

Розпочато тестування системи електронної оплати проїзду у маршрутних автобусах приватних перевізників столиці.

Як передає Укрінформ, про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

Коментарів немає