Розпочато тестування системи електронної оплати проїзду у маршрутних автобусах приватних перевізників столиці.
Як передає Укрінформ, про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.
Розпочато тестування системи електронної оплати проїзду у маршрутних автобусах приватних перевізників столиці.
Як передає Укрінформ, про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.
Коментарів немає