За насильство над матір’ю киянин отримав пів року арешту

За насильство над матір’ю киянин отримав пів року арешту

Чоловік неодноразово принижував і залякував свою матір

Деснянський районний суд Києва виніс вирок 44-річному мешканцю столиці, який систематично вчиняв психологічне насильство у сім’ї.

Коментарів немає