На Одещині жінка повторно інфікувалася коронавірусом

На Одещині жінка повторно інфікувалася коронавірусом

Наразі стан жінки – середньої тяжкості

У мешканки Ізмаїльського району, що на Одещині, вдруге діагностували коронавірус.

Коментарів немає