США готують санкції проти семи білоруських чиновників – ЗМІ

Сполучені Штати розглядають можливість запровадження санкцій щодо семи білорусів, які, на їхню думку, були причетні до фальсифікації президентських виборів і насильства щодо мирних демонстрантів.

Про це заявив у вівторок високопоставлений чиновник Держдепартаменту США, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters..

"У нас є група з семи людей, щодо яких ми працюємо з Мінфіном для пакету доказів", - сказав чиновник.

Коментарів немає