Столичний мер Віталій Кличко привітав українців з Днем Незалежності

Столичний мер Віталій Кличко привітав українців з Днем Незалежності

Незалежність і воля завойовуються в боротьбі. Ціною єднання і зусиль багатьох людей. Ціною втрат і перемог, - мер Києва

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем Незалежності.

Коментарів немає