Два депутати Київради захворіли на коронавірус

Два депутати Київради захворіли на коронавірус

Костянтин Яловий знаходиться на самоізоляції

Коронавірус виявили у двох депутатів Київської міської ради. Так, нещодавно коронавірус підтвердився у депутата Київради Олександра Бродського. Сьогодні, 25 серпня, про свою хворобу повідомив Костянтин Яловий.

Коментарів немає