Київ обговорює з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України створення переробного комплексу
Київ завершує роботу над Регіональним планом управління відходами, який включатиме низку заходів для цивілізованого вирішення питання утилізації відходів. Незабаром відбудеться його презентація. Місто, зокрема, опрацьовує питання будівництва переробного комплексу, який також передбачатиме безпечну утилізацію відпрацьованих батарейок і поводження з хімічними відходами. Це питання нині обговорюється спільно із профільним міністерством. Про це під час «прямої лінії» у КП в Україні повідомив заступник голови Київської міської держадміністрації Петро Пантелеєв.
Коментарів немає