В Україні рекордно зросла кількість госпіталізованих з COVID-19
Разом з рекордною кількістю нових випадків коронавірусу за добу в Україні також рекордна кількість госпіталізованих хворих, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Всього - 463 людини. Крім того, зафіксовано 28 летальних випадків, пов'язаних з коронавірусом. При цьому одужали 812 пацієнтів.
Коментарів немає