Президент України Володимир Зеленський привітав одеситів з Днем міста. Відеопривітання глава держави опублікував в своєму Telegram-каналі. На ньому також присутній актор і шоумен Олег Філімонов, який став кандидатом в мери Одеси від "Слуги народу".
"В Одесі завжди тепло й красиво, це місто розумних і талановитих людей, куди завжди повертаєшся, як додому. З днем народження, наша перлино біля моря", – йдеться у підписі до відео.
Коментарів немає