У справі щодо "чорних реєстраторів" Києва, які вкрали у держави та громадян нерухомості на 200 млн гривень прокуратура встановила причетність до оборудок ще двох осіб.
Джерело: прокуратура Києва, речниця відомства Надія Максимець у Facebook
У справі щодо "чорних реєстраторів" Києва, які вкрали у держави та громадян нерухомості на 200 млн гривень прокуратура встановила причетність до оборудок ще двох осіб.
Джерело: прокуратура Києва, речниця відомства Надія Максимець у Facebook
Коментарів немає