У справі "чорних реєстраторів" Києва з'явилося ще двоє підозрюваних

У справі

У справі щодо "чорних реєстраторів" Києва, які вкрали у держави та громадян нерухомості на 200 млн гривень прокуратура встановила причетність до оборудок ще двох осіб.

Джерело: прокуратура Києва, речниця відомства Надія Максимець у Facebook

Коментарів немає