У Києві майор наїхав на трьох курсанток на території військової частини
У Києві п'яний майор 25 серпня розчавив на легковому автомобілі на трьох дівчат-курсанток. На наступний день стало відомо, що двом з них довелося ампутувати по одній кінцівки, а третя перебуває у важкому стані.
Коментарів немає