У Києві за добу виявили 447 випадків коронавірусу, восьмеро людей померли

У Києві за добу виявили 447 випадків коронавірусу, восьмеро людей померли

У столиці за минулу добу виявили 447 інфікованих коронавірусом, 42 з них – діти.

Як передає Укрінформ, про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив у Телеграм-каналі.

Коментарів немає