У столиці за минулу добу виявили 447 інфікованих коронавірусом, 42 з них – діти.
Як передає Укрінформ, про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив у Телеграм-каналі.
У столиці за минулу добу виявили 447 інфікованих коронавірусом, 42 з них – діти.
Як передає Укрінформ, про це Київський міський голова Віталій Кличко повідомив у Телеграм-каналі.
Коментарів немає