Поблизу Мар’їнки ворог здійснив постріли у бік наших позицій зі стрілецької зброї, а також три постіли з гранатомета пристосованого для використання мін ПОМ-2
Окупанти на Донбасі від початку доби 21 вересня вже двічі обстріляли позиції українських захисників. Про це йдеться у ранковому звіті штабу сил ООС.
Коментарів немає