На Донбасі підірвалися двоє військових: отримали осколкові поранення

На Донбасі підірвалися двоє військових: отримали осколкові поранення

На Донбасі двоє українських військових отримали осколкові поранення внаслідок підриву на невідомому вибуховому пристрої.

Джерело: Повідомлення прес-групи ОТУ "Схід" у Facebook

Коментарів немає