Міністр охорони здоров’я Молдови заразилася коронавірусом

Міністр охорони здоров’я Молдови заразилася коронавірусом

Міністр охорони здоров'я Молдови Віоріка Думбревяну повідомила, що захворіла коронавірусом.

Як пише "Європейська правда", про це Думбревяну написала у своєму  Facebook в суботу.

Коментарів немає