Міністр охорони здоров'я Молдови Віоріка Думбревяну повідомила, що захворіла коронавірусом.
Як пише "Європейська правда", про це Думбревяну написала у своєму Facebook в суботу.
Міністр охорони здоров'я Молдови Віоріка Думбревяну повідомила, що захворіла коронавірусом.
Як пише "Європейська правда", про це Думбревяну написала у своєму Facebook в суботу.
Коментарів немає