На Донбасі бойовики один раз порушили перемир'я

На Донбасі бойовики один раз порушили перемир'я

Поблизу Майорська ворог застосував БПЛА для скидання пострілу ВОГ-17

На Донбасі 24 серпня зафіксовано один факт порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації. Бойових втрат та поранень серед особового складу Об’єднаних сил не було.

Коментарів немає