До перших Київської класів області зараховано 25,7 тис. учнів
Навчальний рік стартував у 702 закладах середньої освіти Київської області. Всього в них навчатиметься 227,9 тис. учнів, що на 3,5 тис. більше, ніж минулого року. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.
Коментарів немає