Пробили дно. Береза прокоментував знесення садиби на Саксаганського

Пробили дно. Береза прокоментував знесення садиби на Саксаганського

150-річна садиба в Києві: знесення замість реконструкції?

Лідер «Еко партії Берези» прокоментував знесення історичної будівлі в центрі Києва на вул. Саксаганського, 76. Зі слів політика, єдиний документ, що був у будівельників – це містобудівні умови і обмеження, які видав Департамент містобудування та архітектури КМДА на початку 2020 року. Про це Борислав Береза написав на сторінці у Facebook.

Коментарів немає