За добу 18 серпня було встановлено не лише антирекорд із кількості нових випадків захворювання, а й сумний рекорд із кількості госпіталізованих: у вівторок у лікарні потрапили 463 хворих із коронавірусом.
Джерело: міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 19 серпня
Деталі: За словами міністра, 463 людини було госпіталізовано за останню добу.
Коментарів немає