Степанов повідомив про ще один антирекорд: COVID набирає оберти

За добу 18 серпня було встановлено не лише антирекорд із кількості нових випадків захворювання, а й сумний рекорд із кількості госпіталізованих: у вівторок у лікарні потрапили 463 хворих із коронавірусом.

Джерело: міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 19 серпня

Деталі: За словами міністра, 463 людини було госпіталізовано за останню добу.

Коментарів немає