У Києві сміттєвоз збив жінку з дитиною: водій був п'яним

У Києві сміттєвоз збив жінку з дитиною: водій був п'яним

У Києві сміттєвоз збив жінку і її чотирирічного сина. Внаслідок ДТП матір дитини загинула на місці події.

Про це повідомили на сайті Нацполіції.

Коментарів немає