Освітня установа сама вирішує про перехід до змішаної форми навчання - коли стаціонарне навчання поєднується з дистанційним, заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов 30 серпня.
Він нагадав, що, відповідно до рекомендацій МОЗ, припиняється навчання в школі і вона переходить на дистанційне навчання виключно в "червоному" рівні небезпеки.
Коментарів немає