У Києві п'яний водій збив трьох дівчат на території військової частини
У Києві майор на автомобілі Toyota збив трьох дівчат-курсанток на території військової частини по вулиці Зоологічній. Дівчат з тілесними ушкодженнями екстрено госпіталізували, а водія затримали.
Коментарів немає