В Одесі знову посилили карантин

В Одесі знову посилили карантин

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації Одеса опинилася в "жовтій" зоні карантину, а міська влада ввела низку обмежувальних заходів. Про це заявив заступник мера Одеси Павло Вугельман у середу, 19 серпня.

Так, мерія Одеси заборонила роботу барів, ресторанів, кафе, клубів з півночі до 7 ранку.

Коментарів немає