Кількість мешканців Києва, в яких виявили коронавірус, збільшилась за минулу добу на 323 людини.
Про це повідомив у своєму Telegram-каналі столичний мер Віталій Кличко.
Кількість мешканців Києва, в яких виявили коронавірус, збільшилась за минулу добу на 323 людини.
Про це повідомив у своєму Telegram-каналі столичний мер Віталій Кличко.
Коментарів немає