Мер без попередження навідався в одну зі шкіл Дніпровського району
Сьогодні, 1 вересня, мер Києва Віталій Кличко відвідав одну зі столичних шкіл і перевірив, як розпочалися заняття і чи дотримуються в освітніх закладах протиепідемічних правил. Побував мер у школі №234 у Дніпровському районі міста. Про це Кличко написав на своїй сторінці Facebook.
Коментарів немає