На Запоріжжі чоловік викрав односельця і вивіз його в багажнику на сміттєзвалище. Про це повідомляє обласна прокуратура Запорізької області.
"37-річний зловмисник напідпитку вирішив з'ясувати стосунки із знайомим, для чого виламав вхідні двері в будинку останнього та, побачивши господаря оселі, почав наносити йому удари в голову", - йдеться в повідомленні.
Коментарів немає